23.11.2011

Wtorek, zmiana h3 - czyli Kaf. 3

Nocka pracowita, Cieciuchno m.in. zmienia na portalach ceny pokojów na mistrzostwa Europy w jakiejś nieznanej grze zespołowej, które podobno mają odbyć się w przyszłym roku w naszym kraju. Ja tam nie rozumiem, przecież i tak nikt nie przyjedzie... Dziś wrzutka szybka jak wpłata zaliczki za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl (zapraszamy do korzystania z tej formy płatności zarówno w Hostelu Lemon, jak i Hostelu Butik). OTO KAFEL TRZECI!


Kaf. 3

Taaa... i nawet puenty brak.

6 komentarzy:

 1. Czyżby kaf.3 był bliźniaczko podobny do kaf.1? Węszę w tym prowokację.

  OdpowiedzUsuń
 2. Acz boi i myśłi Pani, że tyl;ko jeden taki jest? Otóż nic bardziej mylnego. Więc muszę obskczyć wszystkie, nawet te powtarzające się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jeden taki czy dwa- przekonam się w piątek. Nie mam jednak wątpliwości, że zdjęcia w obu przypadkach użyto jednego. Prowokacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. I dodam też, że robiąc zdjęcie jednemu z bliźniaczych kafli, dyskryminuje Pan oba. Czy wyobraża Pan sobie sytuację, w której do fotografa przychodzą bracia bliźniacy a fotograf robi zdjęcie tylko jednemu z nich tłumacząc, że przecież i tak niczym się nie różnią.
  Powtórzę raz jeszcze: Prowokacja! I dodam: Dyskryminacja!

  :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Okej okej, uprzejmie proszę bojówkarzy antydyskryminacyjnych o łagodny wymiar kary. Przyznaję się - kaczki mi się pomyliły. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że była 3 w nocy i miałem prawo. Ale błąd naprawiony - kafel podmieniony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę się już tak nie tłumaczyć. Ja błąd wybaczam. Za innych nie będę się wypowiadać.
  Powinien Pan cieszyć się, że błąd zauważono. Jest to dowód na to, że Pana blog jest uważnie śledzony. A o to chyba chodzi. Też.

  OdpowiedzUsuń